Alpi Alfabe – ABC Öğreniyorum, game for IOS

Game Alpi Alfabe – ABC Öğreniyorum, game for IOS
Type IOS game
Publisher Alpi
Install

Description

Alpi ve Arkadaşları eğitici çocuk oyunlarını oynamak için hemen ücretsiz indir ve yükle. Okul öncesi eğitim ve çocuk gelişimi için Türkiye'nin en iyi çocuk kanalı olan Alpi ve Arkadaşları – Alfabe Öğreniyorum uygulamasını ücretsiz indirin.

Okul öncesi eğitim için verdiğimiz katkılar devam ediyor. Sıradaki oyunumuz Alpi ve Arkadaşları ile Alfabe Öğreniyorum sizlerle. Alpi'nin bu macerasında Türk alfabesindeki her harf'i hem sesli hem de çizerek minik yavrularımıza öğretmeye çalışacağız. Çizdikleri harflerin seslerini duyan, o harflerle ilgili kelime kartları çıkıp onların okunuşunu dinleyebilirsiniz.

Uygulamamızın bir de tabiki eğlence ve çocuklarımızı mutlu etme kısmı var. Alpi düz bir yolda koşarak harfleri topluyor. Miniklerimiz ise önüne çıkan engelleri aşmasında Alpi'ye yardım etmek zorunda. Eğlenceli bir koşu parkuru sizleri bekliyor.

Çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitim için lütfen bizimle kalın!

Yorumlarınız bizim için her şey demek!

Uygulamamızı beğendiyseniz Alpi'nin diğer oyunlarını da indirebilir ve çocuğunuzun gelişimine katkı sağlarken eğlendirebilir, bu esnada da kendi işlerinize gönül rahatlığı ile odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda yorumlarınızı her zaman dikkate alıyor ve en hızlı şekilde geri dönüş yapıyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz.

Bizi Takip Edin

Web : http://www.alpi.tv
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCDjfjJLpIXxBaA-P1nPEQ1A
Facebook: https://www.facebook.com/alpivearkadaslari

Seller
Hop Bilisim Teknolojileri Anonim Sirketi

Size
130.5 MB

Category
Games

Compatibility
iPhone
Requires iOS 9.0 or later.
iPad
Requires iPadOS 9.0 or later.
iPod touch
Requires iOS 9.0 or later.
Mac
Requires macOS 11 or later and a Mac with Apple M1 chip.
Languages

English

Age Rating
4+

Copyright

Price
Free

SHARE

Game Review

Leave a Reply

Next Post

Air Dancers Inflatable Fight, game for IOS

Sat Apr 2 , 2022
Game Air Dancers Inflatable Fight, game for IOS Type IOS game Publisher Wacky Waving Tube Guy Fight Install Description Air Dancers Inflatable Fight is a fierce, derpy physics fighter featuring adorable inflatable waving Tubeman beating the crap out of each other. Air Dancers Inflatable Fight is a fierce, derpy physics fighter […]