Ateş ve Su Gerçek, game for IOS

Game Ateş ve Su Gerçek, game for IOS
Type IOS game
Publisher Vurcak Software Systems GmbH
Install

DESCRIPTION

Milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan, iki kişilik oyunlar arasında en popüler olan 2 kişilik Ateş ve Su oyunu yayında!

Ateş çocuk ve Su kız birbirinden eğlenceli ve macera dolu bir yolculukta bir araya geliyor, çok keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor!

Oyun içi bölümler her güncellemede artmaktadır! Kırmızı çocuk ve mavi kız oyunu karakterlerinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

2 kişilik ateş ve su oyunu!

Arkadaşınızla ve kardeşlerinizle bu harika oyunu oynayarak harika vakit geçirin!

Privacy Policy: https://vurcakgames.com/privacy.html

Ateş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOSAteş ve Su Gerçek, game for IOS

DETAIL INFORMATION
Seller
Vurcak Software Systems GmbH

Size
280.8 MB

Category
Games

Compatibility
iPhone
Requires iOS 9.0 or later.
iPod touch
Requires iOS 9.0 or later.

Languages

English

Age Rating
4+

Copyright

Price
Free

SHARE

Game Review

Leave a Reply

Next Post

Amazing Car Jungle Run, game for IOS

Thu Mar 31 , 2022
Game Amazing Car Jungle Run, game for IOS Type IOS game Publisher Spyridon Bousios Install Description Tap or Double tap to Jump and collect coins! But be careful of the holes! Amazing Car Jungle Run!Tap or Double tap to Jump and collect coins! But be careful of the holes! 9 […]